Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > PAV viešinimo procedūras reikia užbaigti tuo pačiu nuotoliniu būdu

 

PAV viešinimo procedūras reikia užbaigti tuo pačiu nuotoliniu būdu

Aplinkos ministro 2017 m. patvirtinta Planuojamos ūkinės veiklos PAV tvarka numato, kad PAV dokumentų rengėjas, ekstremaliosios situacijos metu apribojus galimybes visuomenei patekti į savivaldybės ar seniūnijos patalpas, PAV ataskaitą turi eksponuoti savo interneto svetainėje, o visuomenę viešai su ja supažindinti internetinės vaizdo transliacijos būdu. 

 

Jo pareiga – užtikrinti tiesioginę vaizdo, garso transliaciją bei jos įrašą, jį išsaugoti ir sudaryti atsakingajai institucijai galimybę gauti prieigą prie įrašo ir jį peržiūrėti, o dalyviams – galimybes pateikti klausimus ir išgirsti atsakymus.

 

PAV dokumentų rengėjus domina, kaip jie turi elgtis dabar, jeigu viešinimo procedūros buvo pradėtos tuo metu, kai buvo apribotos visuomenės galimybės patekti į savivaldybės ar seniūnijos patalpas. Aplinkos ministerijos teigimu, šias procedūras reikia užbaigti tuo pačiu nuotoliniu būdu – ataskaitą eksponuoti internetu, o viešą visuomenės supažindinimą organizuoti naudojantis internetine vaizdo transliacija.