Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Kūrybinis konkursas „Waste•smART“

 

Kūrybinis konkursas „Waste•smART“

Europos aplinkos agentūra (EAA) kviečia dalyvauti naujame kūrybiniame konkurse „Waste•smART“ ir pasidalinti savo mintimis apie atliekų tvarkymą Europoje.

Savo mintis išdėstykite nuotraukoje, humoristiniame piešinyje ar vaizdo įraše ir juos pateikite iki 2013 m. rugsėjo 30 d. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginiu prizu, o visų finalininkų darbai Europos aplinkos agentūros ir jos partnerių bus reklamuojami visoje Europoje.

 

Kiekvienos kategorijos (nuotraukos, vaizdo įrašo, humoristinio piešinio) laimėtojui bus skirtas 500 EUR piniginis prizas.

Be to, 500 EUR jaunimo prizas bus skirtas už geriausią medžiagą bet kurioje iš konkurso kategorijų, kurią bus pateikę konkurso dalyviai nuo 18 iki 24 metų (gimę 1995–1989 kalendoriniais metais).

 

Visi finalininkai bus pasiūlyti visuomenės išrinkto laimėtojo apdovanojimui; jo nuotrauka, humoristinis piešinys ar vaizdo įrašas gali būti įtrauktas į skaitmeninę ar spausdintą EAA ir jos Europos partnerių skelbiamą medžiagą.

 

Autorių teisės į konkursui pateiktą medžiagą ir toliau priklauso autoriui. Vis dėlto kiekvienas konkurso dalyvis Europos aplinkos agentūrai suteikia teisę jo pateiktą medžiagą naudoti aplinkos apsaugos tikslais, nurodant autorių teisių turėtoją.

Daugiau informacijos apie konkursą, galite rasti EEA interneto svetainėje:

http://www.eea.europa.eu/about-us/what/public-events/competitions/kurybinis-konkursas-201ewaste2022smart201c