Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > CHEMSEA projekto Atvirų durų diena Klaipėdoje

 

CHEMSEA projekto Atvirų durų diena Klaipėdoje

Š.m. rugpjūčio 29 d. Klaipėdoje Aplinkos apsaugos agentūra kaip projekto CHEMSEA (Chemical Munitions Search & Assessment), kuris kofinansuojamas pagal Baltijos jūros regiono programą 2007-2013 m., partnerė rengia Atvirų durų dieną.  

Renginyje bus pristatomi CHEMSEA projekto partnerių iš Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos ir Lietuvos veiklos rezultatai. Projekto metu mokslinių tyrimų laivais vyko ekspedicijos Baltijos jūroje, kurių metu atlikti jūros dugno tyrimai cheminio ginklo medžiagos laidojimo vietose ir ieškant naujų cheminio ginklo medžiagos laidojimo vietų. Ekspedicijų metu buvo atlikti dugno nuosėdų ir biotos (žuvų ir moliuskų) tyrimai, siekiant įvertinti cheminės medžiagos poveikį aplinkai. Antroji renginio dalis bus skirta žvejų mokymams ir informavimui apie tai kaip reikėtu elgtis galimo pavojaus zonoje ar aptikus pavojingą radinį, apie elgesį užterštumo atveju, tinkamas apsisaugojimo priemones, pirmąją pagalbą.

 

Renginio kvietimas ir darbotvarkė


Apie dalyvavimą renginyje galite pranešti užpildę registracijos formą ir iki rugpjūčio 12 d. atsiuntę el. paštu Žydrūnei Lydeikaitei (z.lydeikaite@aaa.am.lt) ir Julijai Fiodorovai (j.fiodorova@aaa.am.lt).

 

Registracijos forma


Daugiau informacijos apie CHEMSEA projektą galite rasti http://www.chemsea.eu/