Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Teisinė informacija > Skatinimai ir apdovanojimai

 

Skatinimai ir apdovanojimai

Vadovaujantis Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymo 6 str., įstaigos interneto svetainėje skelbiama informacija (nuasmeninti duomenys) apie įstaigos valstybės tarnautojų gautus paskatinimus ir apdovanojimus.

2016 m. atlikus kasmetinį karjeros valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimą ir įvertinus valstybės tarnautojų tarnybinę veiklą labai gerai,  už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, 11 karjeros valstybės tarnautojų paskatinti Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus padėkomis. 

2016 m. birželio 5-osios - Pasaulinės aplinkos dienos proga, už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus padėkomis paskatinta - 20 karjeros valstybės tarnautojų ir darbuotojų.

Per 2016 m. - 6 valstybės tarnautojams, už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, įteikti padėkos raštai, valstybės tarnautojų ir darbuotojų gyvenimo ar darbo jubiliejų progomis ir/ar  valstybės tarnautojams ir darbuotojams išeinant į pensiją.