Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Viskas apie jūsų pamėgtus paplūdimius - vienu piršto spragtelėjimu

 

Viskas apie jūsų pamėgtus paplūdimius - vienu piršto spragtelėjimu

Kokia jūsų pamėgto paplūdimio vandens kokybė? Ką mano kiti paplūdimio lankytojai? Koks paplūdimio vaizdas? Europos aplinkos agentūra kartu su Microsoft aplinkos informacine svetaine „Žvilgsnis į žemę“ teikia ne tik naujausią informaciją apie vandens kokybę, bet ir lankytojų vertinimus bei komentarus, rodo nuotraukas bei vaizdus.

 

Naujienos. Paplūdimiai Kiekvienais metais milijonai europiečių savo vasaros atostogas leidžia prie ežerų arba pajūryje. Todėl maudyklų vandens kokybė dažnai nulemia apsisprendimą kur vykti atostogauti. Aplinkos informacinės svetainės „Žvilgsnio į žemę“ programa „Vandens stebėjimas“ leidžia sužinoti naujausią informaciją apie maudyklų vandens kokybę iš daugiau nei 22 000 monitoringo vietų, kurios pasirinktos visoje Europoje. Kai kurios šalys (Lietuva, Malta, Portugalija, Škotija ir Slovėnija) pateikia šių metų maudymosi sezono maudyklų vandens kokybės duomenis.

 

Svetainė „Žvilgsnis į žemę“ leidžia surasti norimą paplūdimį arba padidinti tam tikrą jo dalį ir  apžiūrėti ieškomą pakrantę. Pasirinktą teritoriją arba paplūdimį galima apžvelgti dvejopai – žemėlapio pagalba arba nuotrauka iš paukščio skrydžio. Šalių maudyklų vandens kokybės vertinimo rezultatai parodomi „Šviesoforo“ spalvomis (raudona, geltona, žalia), be to jie papildomi apsilankiusių žmonių vertinimais ir komentarais. Svetainė taip pat leidžia registruotiems lankytojams perkelti vaizdus ir nuorodas į internetines vaizdo kameras.

Daugiau informacijos adresu http://www.eea.europa.eu/highlights/everything-about-your-favourite-beach-is-now-at-your-fingertips