Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Dėl gaisro AB „Klaipėdos kartonas“

 

Dėl gaisro AB „Klaipėdos kartonas“

Vakar, gegužės 29 dieną, 14 val.40 min. iš Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento buvo gautas pranešimas apie gaisrą, kilusį Klaipėdos rajono Dovilų seniūnijos Dumpių kaime, AB „Klaipėdos kartonas“ nuotekų valymo įrenginių teritorijoje.    

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnams, nuvykus į įvykio vietą , paaiškėjo, kad dega AB „Klaipėdos kartonas“ plastiko ir popieriaus mišinio gamybinės atliekos, kurios buvo sandėliuojamos minėtoje teritorijoje. Atliekos degė lauko sandėliavimo aikštelėje ir pastate, kuriame jos taip pat buvo sandėliuojamos.


Nustatyta, kad gaisro metu vyravo vakarų krypties vėjai. Apie kilusį gaisrą ir dūmus, sklindančius link gyvenamųjų teritorijų informuoti Klaipėdos rajono savivaldybės atsakingi pareigūnai, kurie informaciją perdavė atitinkamų seniūnijų seniūnams.


Gaisras buvo lokalizuotas apie 18 valandą, užgesintas gegužės 30 dieną 7 valandą ryto. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai atliks tyrimą dėl vykdytos atliekų sandėliavimo veiklos atitikties nustatytiems aplinkos apsaugos reikalavimams, bus nustatinėjama aplinkai padaryta žala.