Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > AAA Jūrinių tyrimų departamentas skelbia konkursus aplinkosaugai svarbioms dienoms pažymėti

 

AAA Jūrinių tyrimų departamentas skelbia konkursus aplinkosaugai svarbioms dienoms pažymėti

Aplinkos Apsaugos agentūros Jūrinių tyrimo departamento Duomenų valdymo ir programų skyrius kviečia Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono mokyklų mokytojus ir mokinius bei Klaipėdos aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų dėstytojus ir studentus dalyvauti konkursuose.

 

Žemės ir Baltijos jūros aplinkos apsaugos dienoms pažymėti  (nuo 2011 03 01 iki 05 16)

  • Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono mokyklų mokytojams ir mokiniams skelbiamas piešinių, eilėraščių ir miniatiūrų konkursas tema „Jūra – gyvybės lopšys“.
  • Gražiausius piešinius ketinama eksponuojami Tarptautinio Europos-JAV simpoziumo metu (2012 gegužės mėnesį) Klaipėdos Universiteto salės „Aula Magna“ koridoriuose ar konferencijos salėse.
  • Šauniausias ir labiausiai tematiką atitikusias eiles ketinama išspausdinti leidinyje, skirtame Jūrinių tyrimų centro 20 mečiui paminėti.

 

Aplinkos apsaugos dienai pažymėti (nuo 2011 04 01 iki 06 05)

  • Klaipėdos aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų dėstytojams ir studentams skelbiamas nuotraukų konkursas tema „Nešiukšlink Baltijos“.
  • Gražiausios nuotraukos bus skelbiamos Aplinkos apsaugos agentūros internetiniame puslapyje.

 

Pasaulinės stebėsenos (monitoringo) dienai pažymėti (nuo 2011 03 01 iki 09 15)

  • Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono mokyklų mokytojams ir mokiniams skelbiamas mokomasis konkursas/projektas „Jaunieji tyrėjai“, kurio metu mokytojai ir mokiniai, pasirinkę stebėjimo objektą (vandens telkiniai, atmosferos reiškiniai, gyvosios gamtos objektai (augalai, medžiai, paukščiai ir kiti)), atliktų tyrimą pačiomis paprasčiausiomis ir nebrangiomis priemonėmis.
  • Projektai bus apipavidalinti ir  paskelbti Aplinkos apsaugos agentūros internetiniame puslapyje kaip mokomieji stebėjimo projektai.

 

Daugiau informacijos:
Duomenų valdymo ir programų skyrius vyr. specialistė Romualda Būdvytytė
Tel.: +370 46 410 456 El. paštas: r.budvytyte@aaa.am.lt