Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Rugsėjo 21-23 d. Astanoje, Kazachstane vyko septinta ministrų konferencija „Aplinka Europai“

 

Rugsėjo 21-23 d. Astanoje, Kazachstane vyko septinta ministrų konferencija „Aplinka Europai“

Konferencijoje „Aplinka Europai“ ministrai susitiko aptarti su vandeniu ir tausia ekonomika susijusius klausimus. Ministrų konferencijoje dalyvavo atstovai iš 53 visos Europos šalių, taip pat Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados ir Izraelio atstovai. Konferencijoje dėmesys buvo skiriamas  vandens ir su juo susijusių ekosistemų apsaugos klausimams, ir svarstoma, kaip siekti tausios ekonomikos. Bendradarbiaudama su Kazachstano vyriausybe, konferenciją rengė Jungtinių Tautų Europos Ekonomikos Komisija (JT/EEK).  

 

Siekiant paremti konferenciją, Europos aplinkos agentūra (EAA) buvo paprašyta pateikti ataskaitą „Europos aplinka – įvertinimų įvertinimas“. Šioje ataskaitoje pateikiama išsami turimų informacijos apie aplinką visame regione šaltinių apžvalga, kuri tiesiogiai susijusi su konferencijos tema. Rengdami šią ataskaitą, ekspertai peržiūrėjo daugiau nei 1000 ataskaitų, daugiau kaip pusę jų išnagrinėjo išsamiai. Ši ataskaita, kuri buvo parengta, padedant JT/EEK Aplinkos vertinimo iniciatyvinei grupei, papildoma daugybe regioninių ataskaitų, kuriose kalbama apie konkrečius Europos subregionus.


Daugiau informacijos bei ataskaitą „Įvertinimų  įvertinimas“ galite rasti čia:
http://www.eea.europa.eu/lt/pressroom/newsreleases/europos-regiono-ivertinimu-klausiama-201eka