Oro monitoringo duomenys

 

Aplinkosιinformacijos valdymo integruota kompiuterinė sistema

 

Atliekų apskaita

 

Aplinkos monitoringas

 
 

Atnaujinta: Aplinkos apsaugos agentūra tęsia žuvų išteklių gausinimą

Užtikrinant efektyvų Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšų, skirtų žuvų ištekliams atkurti ir išsaugoti, naudojimą ir vykdant 2015-02-26 Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymą Nr. D1-171 „Dėl žuvų įveisimo valstybiniuose vandens telkiniuose darbų organizavimo ir kontrolės“ Aplinkos apsaugos agentūra įvykdė tarptautinį viešąjį konkursą žuvų įveisimo valstybiniuose vandens telkiniuose paslaugoms įsigyti.

 

Informacija apie lašišiniuose vandens telkiniuose rudeninį žuvų neršto ir migracijos laikotarpį

         Pagal ichtiologų gautą informaciją, šiemet lašišinėse upėse nuo rugpjūčio mėnesio pradžios stebima intensyvi lašišų ir šlakių migracija, reproduktoriai pradeda būriuotis ties užtvankomis. Siekiant lašišinėms žuvims sudaryti sąlygas įveikti kliūtis ir atsižvelgiant į ankstyvą šių metų žuvų rudeninį migracijos laikotarpį Aplinkos apsaugos agentūra 2016-08-23 įsakymu AV-232 nustatė, kad lašišiniuose vandens telkiniuose žuvų migracijos laikotarpis nuo 2016 m. rugpjūčio 24 d. iki 2016 m. gruodžio 31.

Dėl registracijos Gamintojų ir importuotojų sąvade

Informaciją dėl registracijos Gamintojų ir importuotojų sąvade galite rasti rubrikoje Atliekos/Gamintojams ir importuotojams/Gamintojų ir importuotojų sąvadas

 

Pasitikslinti, ar Jūsų įmonė jau yra registruota sąvade, galite pasitikrinti Gamintojų ir importuotojų sąvade įvedę įmonės kodą arba pavadinimą.

Pranešimas dėl Baltarusijos įmonės "Gardino azotas" avarijos poveikio šalies aplinkos oro kokybei

Dėl 2016m. birželio 6 d. Baltarusijos Gardino mieste, įmonėje "Gardino azotas" įvykusios avarijos ir visuomenės bei žiniasklaidos susidomėjimo šios avarijos poveikiu mūsų šalies oro kokybei, pateikiame informaciją apie šiomis dienomis Dzūkijos oro kokybės tyrimų (OKT) stotyje užfiksuotus oro kokybės tyrimų rezultatus.