Oro monitoringo duomenys

 

Aplinkosιinformacijos valdymo integruota kompiuterinė sistema

 

Atliekų apskaita

 

Aplinkos monitoringas

 
 

Atnaujinta: Aplinkos apsaugos agentūra tęsia žuvų išteklių gausinimą

Užtikrinant efektyvų Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšų, skirtų žuvų ištekliams atkurti ir išsaugoti, naudojimą ir vykdant 2015-02-26 Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymą Nr. D1-171 „Dėl žuvų įveisimo valstybiniuose vandens telkiniuose darbų organizavimo ir kontrolės“ Aplinkos apsaugos agentūra įvykdė tarptautinį viešąjį konkursą žuvų įveisimo valstybiniuose vandens telkiniuose paslaugoms įsigyti.

 

Pranešimas dėl Baltarusijos įmonės "Gardino azotas" avarijos poveikio šalies aplinkos oro kokybei

Dėl 2016m. birželio 6 d. Baltarusijos Gardino mieste, įmonėje "Gardino azotas" įvykusios avarijos ir visuomenės bei žiniasklaidos susidomėjimo šios avarijos poveikiu mūsų šalies oro kokybei, pateikiame informaciją apie šiomis dienomis Dzūkijos oro kokybės tyrimų (OKT) stotyje užfiksuotus oro kokybės tyrimų rezultatus.

Europos jūros dienos renginiuose visuomenei pristatytas MTL "Vėjūnas"

2016 m. gegužės 14 d., šeštadienį, Aplinkos apsaugos agentūros mokslinių tyrimų laivas "Vėjūnas" buvo pristatytas visuomenei, dalyvavo Europos jūros dienos ir "Klaipėdos laivų paradas 2016" renginiuose. Šventės organizatoriai laivą nominavo ir apdovanojo kaip sėkmingą debiutą, dalyvaujant šventės renginiuose.

2016 m. gegužės 12-13 d. Vilniuje vyks 26 Europos aplinkos agentūrų tinklo plenarinis posėdis

Europos aplinkos agentūrų tinklas  yra neoficiali grupė sudaryta iš Europos aplinkos apsaugos agentūrų ir panašių įstaigų, kurioms deleguota valstybės funkcija - vykdyti monitoringą, rinkti, kaupti, vertinti ir teikti ES institucijoms aplinkosauginę informaciją ir ataskaitas, direktorių visoje Europoje. Europos aplinkos agentūrų tinklas keičiasi nuomonėmis ir patirtimi, bendrais aplinkosaugos politikos praktinio kasdienio įgyvendinimo klausimais.